Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl verta atstatinėti mokyklą, kuri netrukus gali būti sugriauta?

2024-02-20, Antradienis 16:35
Monika Šerėnienė

EBPO duomenimis, Ukrainos devintokų žinių lygis atsilieka dvejais metais. Šalyje yra ketvirtokų, kurie nėra matę mokyklos, arba dešimtmečių, taip ir neišmokusių skaityti. 

Kaip atrodo ugdymo procesas Ukrainos mokyklose ir darželiuose? Kokių pasekmių valstybės raidai gali turėti faktas, jog trečdalis šalies vaikų neturi galimybės mokytis? Kodėl greta ugdymo įstaigų atstatymo verta investuoti į slėptuvių statybas? Kokio vaidmens atkuriant Ukrainos švietimo sistemą ėmėsi Lietuva?

Apie Europos Komisijos ir Lietuvos Vyriausybės finansuojamą programą Ukrainos atstatymui pasakoja Centrinės projektų valdymo agentūros „Co Create Future of Ukraine" programos vadovas Artūras Žarnovskis.

Laidą „Įjunkim šviesą“ pristato akcinė bendrovė „Kauno grūdai“ – maisto produktų gamybos bendrovė Lietuvoje, kurios veiklos kryptys apima miltų bei greitai paruošiamų produktų, vartojimui paruoštų sriubų ir troškinių, kombinuotųjų pašarų ir premiksų gamybą, prekybą žaliavomis bei kitas paslaugas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai