Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Privačios mokyklos skatina socialinę atskirtį. Ar tikrai?

2024-03-26, Antradienis 16:35
Monika Šerėnienė

Visuomenėje gajūs mitai, kad privačios mokyklos – tai elitizmo lopšiai, kurie ne tik uždirba milžiniškus pinigus, bet ir veikia be jokio reguliavimo, o jų mokytojai yra „perkami" už bet kokią kainą. Tačiau ar šie teiginiai atspindi tikrovę? Ar iš tiesų privačių mokyklų bendruomenės yra izoliuotos ir neprieinamos eiliniam žmogui?

Vilniaus „Pažinimo medžio” mokyklos vadovas Paulius Arštikys atveria mistinę uždangą ir dalijasi savo patirtimi. Jis pasakoja apie iššūkius ir pasididžiavimo momentus, vadovaujant įstaigai, kuri laiko savo klientais ne tik mokinius, bet ir jų šeimas. Paulius atskleidžia, kaip mokykla deda pastangas suprasti ir tenkinti šių šeimų lūkesčius bei kaip objektyviai įvertina savo veiklos sėkmę.

Laidą „Įjunkim šviesą“ remia techninio izoliavimo ir pastolių projektų valdymo įmonė UAB Hotrema, projektus įgyvendinanti visame pasaulyje. www.hotrema.lt. Čempionu gali būti ne tik sporte – būk juo Hotremoje.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai