Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Skaitmeninis progresas: kada galime jo tikėtis Lietuvos mokyklose?

2024-03-19, Antradienis 16:35
Monika Šerėnienė

Mokiniai dabar išmanesni nei mokytojai... IT studijos labai brangios, kur jau vargšui pedagogui... Mokykloms be šansų įsigyt naujausios įrangos... Apie mokymąsi iš pažangiausių šalių mums tik pasvajot...

Taip gal ir buvo galima kalbėti prieš dešimtmetį. Tačiau šiandiena valstybė ryžtingai siekia individualizuotai auginti mokytojų skaitmeninę kompetenciją, aprūpindama mokyklas naujausiomis technologijomis bei įrankiais ir suteikdama galimybę patirti, kaip švietimo sistema veikia Suomijoje ar Pietų Korėjoje.

Apie tai, kokius tikslus mokytojų skaitmeniniam tobulėjimui kelia Lietuva, kaip kuriama inovacijų kultūra ir sujungiami edukacinių technologijų kūrėjai bei mokyklos, įžvalgomis dalijasi Indrė Šuolienė, Lietuvos EdTech centro vadovė.

Laidą „Įjunkim šviesą“ remia techninio izoliavimo ir pastolių projektų valdymo įmonė UAB Hotrema, projektus įgyvendinanti visame pasaulyje. www.hotrema.lt. Čempionu gali būti ne tik sporte – būk juo Hotremoje.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai