Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Skųstis švietimo sistema AR ieškoti sprendimų?

2024-04-09, Antradienis 16:35
Monika Šerėnienė

Kaltinti ministeriją ir jai pavaldžias įstaigas AR ieškoti išeičių net ir esant sudėtingoms sąlygoms? Piktintis dėl tarpinių patikrinimų AR džiaugtis, kad ir netobulai vykstančiu, tačiau progresu? Raudoti dėl trūkstamų vadovėlių AR prisiminti savo darbo prasmę ir pasitelkus kūrybiškumą padėti vaikams atrasti vertingo turinio kituose šaltiniuose? Koneveikti tėvus ir besityčiojančius vaikus AR susodinti juos prie vieno stalo atviram pokalbiui?

Apie sąmoningą pasirinkimą nukreipti energiją kuriančia linkme, požiūrį į vykstančius procesus ir šiandieninius iššūkius bei atrastus sprendimus, pasakoja Kretingos Jurgio Pabrėžos Universitetinės Gimnazijos direktorius, mokslų daktaras Kęstutis Trakšelys.

Laidos partneris – automobilių komponentų gamybos lyderis Lietuvoje CIE LT Forge. Prisijunk prie komandos ir auk kartu www.cieautomotive.lt

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai