Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Eksperimentai tarptautinėje komunikacijoje

2024-05-16, Ketvirtadienis 10:35
Giedrė Bielskytė

Organizacijos, pradedančios komunikuoti užsienio rinkose, nuolat svarsto, kaip išsirinkti tinkamas priemones ir kanalus, gauti dėmesio, ar verta investuoti į asmeninius kontaktus su žurnalistais, ir apskritai kaip būti pastebėtiems. Apie tai, kodėl verta eksperimentuoti komunikacijoje ir kodėl Lietuvos viešųjų ryšių profesionalai dirba geriau nei užsienio, laidoje kalbamės su Laura Tyrylyte, viena iš pernai metų TOP10 komunikatorių ir „Nord Security" tarptautinių ryšių su visuomene vadove.

Laidą „Krizės ištinka penktadieniais" pristato birželio 7 dieną vyksianti komunikacijos konferencija PR IMPACT AWARDS. Laidą remia Mediaskopas LT - patikima žiniasklaidos stebėsena bei įžvalgos jūsų komunikacijai, rinkodarai ir reputacijos valdymui. Mediaskopas - taupome jūsų nervus ir laiką.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai