Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl pradedant sportuoti svarbiausia tiesiog ateiti? Zumba Augustė

10.04 Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė

„Išgirstu dainą ir galvoje ima gimti judesiai", – apie choreografijos kūrimo procesą pasakoja Zumba trenerė ir juokiasi, kad šokiai jai gimsta net važiuojant automobiliu. Augustina savo „Youtube“ kanale turi 170 000 prenumeratorių, ir kartu su ja šoka žmonės iš viso pasaulio. Žinoma trenerė pasidalins ir asmenine patirtimi, kaip derinti sportą ir kūdikio auginimą, bei kodėl mamos neturėtų pamiršti savęs ir to, kas daro jas laimingas.

Kaip Zumba Auguste socialiniuose tinkluose prisistatanti šokėja pasuko nuo baleto iki audringų šokių, kurių gerbėjai visame pasaulyje sako, jog toks sportas nepastebimai degina kalorijas, stangrina kūną ir gerina ištvermę? Jei norite pradėti šokti, bet nežinote kaip, Augustina atskleis, kodėl svarbiausia pakilti nuo sofos ir tiesiog ateiti.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai