Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Pirmoji naujoviškų darželių kregždė – pelėda

10.07 Ketvirtadienis 14:35
Rūta Leitanaitė

Į kokį darželį rinktumėtės vesti savo vaiką? Į tą, kuriame – pačių geriausių atsiliepimų sulaukę pedagogai? Ar į tą, kuris dirba pagal vardinę ar kokią kitą originalią edukacijos metodiką? O gal rinktumėtės pagal tai, kokį maistą tiekia darželio virėjos, arba vestumėte ten, kur Jūsų draugų vaikai? O gal rinktumėtės pagal...architektūrą? Reikia pripažinti, pastaroji tikimybė – labai menka, vien jau todėl, kad naujos, orginalesnės architektūros darželių Lietuvoje – vos keli. Jau nekalbant apie valstybinius darželius.

Tačiau ir čia pasirodė pirmosios kregždės, tiksliau – pelėdos. Pagiriuose, sovietinių daugiabučių kiemuose esantis valstybinis darželis „Pelėdžiukas" po rekonstrukcijos tapo visiškai kitokia auklėjimo vieta mažiesiems.

Apie naują darželio architektūrą, apie tai, kaip ji keičia vaikų auklėjimo, jų bendravimo tarpusavyje ir su aplinka galimybes, šioje laidoje papasakos darželio projekto autoriai, „DO Architects“ biuro architektai Gilma Teodora Gylytė ir Ignas Uogintas.

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

srtrf logo155

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai