Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Lietuvos nacionalinių plėtros įstaigų konsolidacija: iššūkiai ir vertė

05.30 Pirmadienis 11:05
Lina Luneckienė

Šių metų sausio 26 d. Vyriausybė priėmė nutarimą pradėti nacionalinių plėtros įstaigų – UAB „Investicijų ir verslo garantijos" (INVEGA), UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūra" (VIPA), UAB „Valstybės investicijų valdymo agentūra" (VIVA), UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas" (GARFONDAS) – ir UAB „Valstybės investicinis kapitalas" (VIKA) konsolidavimą. Balandžio 13 d. priimtas ir protokolinis sprendimas dėl NPĮ įstaigų konsolidavimo modelio ir veiksmų plano patvirtinimo. Konsolidavimas vykdomas INVEGOS pagrindu, o Finansų ministerijai yra pavesta įgyvendinti valstybės, kaip konsoliduotos nacionalinės plėtros įstaigos akcininkės, turtines ir neturtines teises ir pareigas.

Apie konsolidacijos eigą ir iššūkius kalbame su finansų viceministru Mindaugu Liutvinsku ir INVEGOS generaliniu direktoriumi Kęstučiu Motiejūnu.

Laidą „Verslo pulsas" pristato „Investicijų ir verslo garantijos" (INVEGA)

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai