Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar reikia keisti atostoginių skaičiavimo tvarką?

2023-06-01, Ketvirtadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Pirmąją vasaros dieną kalbame apie atostogas, o tiksliau, atostoginius ir Lietuvos pramoninkų konfederacijos siūlymą keisti jų skaičiavimo tvarką – kad atostoginiai skaičiuotųsi ne pagal paskutinių 3 mėnesių, o 12 mėnesių atlyginimo vidurkį. Ką apie šį pasiūlymą mano darbdaviai, o ką – profesinės sąjungos? Pašnekovai: Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė ir Lietuvos darbdavių konfederacijos primininkas Danas Arlauskas.

Kosove tęsiasi protestai. Protestuoja serbai prieš naujų merų paskyrimą. Protestai kol kas taikūs, tačiau šią savaitę jie jau sykį virto riaušėmis, per kurias buvo sužeista ir NATO taikdarių, todėl Aljansas savo buvimą ten stiprina.

„Žinom Balkanų situaciją, bet koks neatsargus veiksmas gali iššaukti ne tik riaušes, bet ir dar kokius nors blogesnius dalykus. Dėl to šalys, kurios stebi situaciją Kosove <...>, kviečia nevykdyti tokių veiksmų, kurie iššauktų tokias brutalias akcijas, kai sužeidžiami ir taikdariai, ir panašiai“, – šįryt Žinių radijui taip kalbėjo krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas, o, paklaustas, ar Lietuva svarstė į Kosovą siųsti ir savo pajėgų, minėjo, kad tokio prašymo iš NATO negavo, tačiau Lietuva, anot jo, praktiškai visose Europos ir NATO taikos palaikymo operacijose vienaip ar kitaip dalyvauja. Kas ir kodėl vyksta Kosove? Paaiškina Rytų Europos studijų centro ekspertas Justinas Kulys

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai