Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Apsipirkti – tik su galimybių pasu. Kaip tai atsilieps Lietuvos prekybos tinklams?

08.05 Ketvirtadienis 09:10
Vytenis Radžiūnas

Nuo rugsėjo vidurio galimybių paso neturintiems žmonėms veiklos greičiausiai bus stipriai ribojamos. Skelbiama, jog nepasiskiepiję ar koronavirusu nepersirgę žmonės be neigiamo PGR testo galėtų apsipirkti tik nedidelėse parduotuvėse, jiems užsivertų didieji prekybos centrai, grožio salonai, viešojo maitinimo įstaigos, pramogų vietos, renginiai. Kaip visa tai atsilieps prekybininkams? Ar tai paskatins dar daugiau lietuvių vykti apsipirkti į kaimyninę Lenkiją?

Apie tai laidoje kalbėsime su Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vadove Rūta Vainiene, Alytaus meru Nerijumi Cesiuliu, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos prezidentu Mindaugu Statulevičiumi, ekonomistu Žygimantu Mauricu bei Lenkijoje apsiperkančiu Lazdijų krašto gyventoju Eugenijumi Kaminsku.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai