Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar katastrofiškiausias klimato kaitos scenarijus nebegresia?

07.28 Antradienis 09:10
Marijus Gailius

Naujausioje studijoje susiaurinta vadinamoji klimato jautrumo imtis – planeta greičiausiai šils nuo 2,6 laipsnių iki 3,9 laipsnių (ankstesnis standartas skelbė 1,5-4,5 laipsnio galimybę). Ar tai guodžianti žinia planetos gyventojams ir ypač neseniai 100-ąją protestų savaitę paminėjusiai aktyvistei Gretai Thunberg? Taip pat liko 100 dienų iki kito planetos ateičiai kritiško įvykio: jeigu JAV prezidentas būtų perrinktas šių metų lapkričio 3-ąją, jau kitą dieną įsigaliotų Amerikos pasitraukimas iš Paryžiaus klimato kaitos susitarimo.

Apie klimato mokslą, politiką ir aktyvizmą diskutuoja mokslininkas, VU klimatologas Arūnas Bukantis, politikas, energetikos konsultantas Martynas Nagevičius ir „Fridays for Future“ aktyvistė, aplinkosaugininkė Justina Anglickytė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai