Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kada tarnauti valstybei bus prestižas?

2024-06-26, Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Birželio 23-iąją minėjome Valstybės tarnautojo dieną. Šią dieną siekiama paminėti valstybės tarnybos privalumus ir svarbą visuomenei, apdovanojant viešojo sektoriaus organizacijas už indėlį stiprinant valstybės tarnybos vaidmenį, prestižą ir matomumą. Taip norima pabrėžti valstybės tarnybos vaidmenį šalies plėtros procese, pripažinti valstybės tarnautojų darbą bei paskatinti jaunus žmones siekti karjeros viešajame sektoriuje.

Nuo sausio 1 dienos įsigaliojo naujas Valstybės tarnybos įstatymas. Jis turėjo išspręsti valstybės tarnautojų sektoriaus problemas ir patraukti daugiau žmonių į viešąjį sektorių. Ar taip įvyko? Ar tarnauti valstybei – prestižas ar pažeminimas?

Diskutuoja vidaus reikalų viceministrė Sigita Ščajavienė, Seimo narė Rita Tamašunienė, Valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų profesinės sąjungos pirmininkė Irena Petraitienė.

BNS nuotr.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai