Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek komunizmo mūsų galvose dar likę šiandien?

2023-03-24, Penktadienis 09:05
Raigardas Musnickas

Neseniai Seime vyko konferencija, skirta įvertinti komunistų partijos nusikaltimus. Buvo akcentuojama, kad Lietuvos okupaciniu periodu veikę antivalstybiniai veikėjai, įvairialypiai kolaboravo su okupacine valdžia, palaikė visapusišką terorą prieš Lietuvos piliečius ir vykdė totalitarinio režimo nurodymus.

1949 m. vasario 16 d. Lietuvos partizanų vadų pasirašytoje Deklaracijoje LKP pripažįstama kaip neteisėta ir nusikalstama grupuotė, kuri visapusiškai trukdo atkurti valstybingumą. Po Lietuvos valstybingumo praradimo ir utopinių komunistinės „visuomenės“ ir „žmogaus“ kūrybos patirčių bei vis dar neišnykstančių komunistinių dėmių, kalbėti tiesą apie komunistinės ideologijos sekėjus ir statytojus šiandienos Lietuvoje ir pasaulyje yra būtina.

Diskutuoja: Seimo narys Audronius Ažubalis ir Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro vadovas Arūnas Bubnys.

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

srtrf logo155

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai