Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek sporte lemia talentas, o kiek darbas? Bėgikė Modesta Morauskaitė

10.25 Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė

Šiais metais tarp profesionalių sportininkų Modestos vardas skambėjo nesyk – pasiekti asmeniniai rekordai, lengvaatletei priklauso geriausias šalies sezono rezultatas. Mergina puikiai žinoma ir snieglenčių bei jėgos aitvarų sporto pasaulyje.

400 m distancijoje, taip pat ir su barjerais, bėganti lengvaatletė užaugo itin sportiškoje šeimoje, tad sprendimas siekti sportininkės karjeros buvo natūralus. „Sportas ir ekstremalumas yra įaugęs Morauskų genuose”, – juokiasi Modesta, ir sako, kad svarbiausias dalykas, kurį gavo iš šeimos, yra palaikymas.

Paklausta, ar vieną dieną išvyksime ją olimpiadoje ne tik bėgant, bet ir plaukiant jėgos aitvaru, Modesta neslepia, kad tokių kalbų šeimos rate jau yra, tačiau kol kas dažniau tenka rinktis tarp bėgimo treniruočių ir kaitavimo, kurį vadina sportine gyvenimo meile.

Ar kiekvienas gali išsiugdyti sportinį užsispyrimą ir charakterį? Kas lemia sportininko sėkmę – juodas darbas ar įgimti gabumai?

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai